جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۲:۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۰ - ۸:۱۵

انهدام باند تهیه و توزیع تجهیزات ماهواره ای در شرق پایتخت

این باند در پوشش کارگاه ساخت صندلی آرایشگری اقدام به پخش ریسیور و لوازم جانبی آن می‌کرد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت تهران از انهدام باند تهیه و توزیع تجهیزات ماهواره ای در شرق پایتخت خبر داد و گفت: این باند در پوشش کارگاه ساخت صندلی آرایشگری اقدام به پخش ریسیور و لوازم جانبی آن می‌کرد.

سرهنگ علیرضا محرابی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برابر دستورات فرمانده انتظامی تهران بزرگ مبنی بر اجرای طرح امنیت محله محور و برخورد با فروشنگان و نصابان تجهیزات ماهواره‌ای، شناسایی و دستگیری اعضاء باند پخش ریسیور در شرق پایتخت در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

به گفته وی، در پی شکایت شهروندان تهرانی مبنی بر اینکه فردی به نام “حیدر” در کارگاه ساخت صندلی آرایشگری در منطقه افسریه اقدام به پخش ریسیور و لوازم جانبی می کند، بلافاصله موضوع برای بررسی بیشتر به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ارجاع شد.

محرایی با اشاره به عملیات پیچیده ماموران پلیس امنیت عمومی برای شناسایی و دستگیری این فرد افزود: به محض وصول خبر، ماموران تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند و در نهایت پس از ساعتها کار اطلاعاتی دریافتند متهم انباری در منطقه علی آباد قاچار از توابع چهار دانگه شهرستان اسلامشهر دارد که کالای قاچاق را در آنجا دپو می کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت اضافه کرد: پس از اطمینان از صحت موضوع، اکیپی از ماموران عملیاتی پس از هماهنگی قضایی در تاریخ ششم دی در مرحله اول در خیابان امامت طی یک عملیات غافلگیرانه یک دستگاه خودرو وانت پیکان را که متعلق به متهم بود متوقف و در بازرسی از خودرو تعداد ۳۰۰ دستگاه ریسیور کشف کردند.

سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به کسب سرنخ هایی در این رابطه تصریح کرد: ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت پایتخت در مرحله دوم عملیات خود به منطقه افسریه اعزام شدند و در بازرسی از منزل یکی دیگر از اعضای باند که “اسماعیل” نام داشت تعداد ۲۲۲ دستگاه ریسیور و سه عدد دیش کشف و متهم را نیز دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در مرحله سوم عملیات ماموران به منزلی واقع در شهرک علی آباد مراجعه و در بازرسی از آنجا ۵۲۸ دستگاه ریسیور، ۲۰۰ عدد ال ان بی، یک عدد پایه موتور گردان و مقادیری قابل توجه ای قرص و پودر غیر مجاز بدن سازی کشف کردند. همچنین در جریان این عملیات دو دستگاه خودرو وانت پیکان و تندر ۹۰ متهمان نیز توقیف شد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید