سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۸:۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۳

هجمه رسانه های هاشمی رفسنجانی و خانواده اش بر علیه دولت

دولتی که مورد تایید مقام معظم رهبری و مردم است با هجمه رسانه های هاشمی رفسنجانی و خانواده اش از خدمتگزاری دست نخواهد کشید.

هجمه رسانه های هاشمی علیه دولت بی اثر است
دولتی که مورد تایید مقام معظم رهبری و مردم است با هجمه رسانه های هاشمی رفسنجانی و خانواده اش از خدمتگزاری دست نخواهد کشید.

حجت الاسلام برقراری امام جمعه سنقر و کلیایی در گفتگو با شبکه ایران در پاسخ به تبیین سیاست های اتخاذ شده هاشمی رفسنجانی علیه دولت بیان داشت: براساس منویات مقام معظم رهبری دولت نهم و دهم ولایتمدارترین دولت ها در طول چند دهه اخیر بوده است پس تبلیغات رسانه ای نمی تواند خللی در روند خدمت رسانی دولت ایجاد کند.

وی در پاسخ به اینکه چرا دشمنی و کینه هاشمی با احمدی نژاد تا بدان جا پیشرفته است که وی جریان موهومی به نام انحرافی را به دولت منتسب می کند و متاسفانه برخی مدعیان اصولگرایی و ولایتمداری به جریان ضددولتی هاشمی دامن می زنند، گفت: شکست هاشمی در انتخابات باعث شد تا وی از نظر سیاسی مقابل احمدی نژاد قرار گیرد و از تمام توان رسانه ای و سیاسی خود برای ضربه به وی بهره گیرد پس به کاربردن الفاظی از این دست تنها جنبه تبلیغاتی داشته و واقعی نیست.

امام جمعه سنقر تاکید کرد: هر چند همه جناح های سیاسی باید به وسیله شفاف سازی از مواضع تهمت بپرهیزند اما دولت با پشتوانه ۲۵ میلیون رای برسر کار آمده و تبلیغات منفی از سوی مخالفین بی اثر است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید