تجاوز شاهزاده معروف سعودی به یک زن اسپانیائی/سند

یک دادگاه اسپانیایی در جلسه ای غیرعلنی به شکایت یک زن علیه ‘ولید بن طلال’ برادرزاده پادشاه عربستان و میلیاردر معروف سعودی رسیدگی کرد.

پایگاه اینترنتی “اخبار مصر” پنجشنبه ۱۵ دسامبر (۲۴آذر) به نقل از منابع خود نوشت: «یک دادگاه اسپانیایی در جلسه ای غیرعلنی به شکایت یک زن علیه “ولید بن طلال” برادرزاده پادشاه عربستان و میلیاردر معروف سعودی رسیدگی کرد.»
بنا بر این گزارش، این زن ۲۳ ساله اسپانیایی که تابعیت آلمانی نیز دارد، بن طلال را متهم کرده است که حدود ۳ سال قبل او را در قایق تفریحی خود در جزیره “ایبزا” سواحل اسپانیا، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.
“بن طلال” در جلسه رسیدگی به شکایت این زن اسپانیایی حاضر نشد.
این شاهزاده سعودی پیش از این با اعلام بی گناهی خود، تأکید کرده بود که ۱۰ سال است به این جزیره نرفته و افراد دیگری خود را به جای او معرفی کرده اند.
دادستانی دادگاه “ایبزا” در اسپانیا در اوت ۲۰۰۸ نیز شکایتی را علیه این شاهزاده سعودی مطرح کرد، که یکی از قاضیان محلی اواسط سال ۲۰۱۰ ادامه رسیدگی به این پرونده را به دلیل نقص شواهد و مدارک برای اثبات جرم، متوقف کرد.
پس از مراجعه این زن اسپانیایی – آلمانی به دادگاه عالی در جزایر “بالئار”، دادگاه “ایبزا” تصمیم گرفت این پرونده را دوباره به جریان بیاندازد.