جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۱:۳۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۰

“اسرائیل مروج اسلام‎هراسی در امریکا”

“نفرت از مسلمانان، بی اعتمادی به مسلمانان و بیم از مسلمانان چیزی است که از سوی اسرائیلی‌ها بر امریکا تحمیل شده است.”

“اسرائیل مروج اسلام‎هراسی در امریکا”

گرگ فلتون نویسنده امریکایی
نویسنده امریکایی در گفت‌وگو  با پرس تی وی گفت: “نفرت از مسلمانان، بی اعتمادی به مسلمانان و بیم از مسلمانان چیزی است که از سوی اسرائیلی‌ها بر امریکا تحمیل شده است.”

گرگ فلتون روز پنج شنبه (۲۴ آذر) در گفت‌وگو با بخش امریکای وب سایت پرس تی‌وی گفت: “امریکا به کشوری کاملا صهیونیستی تبدیل شده است.”

فلتون افزود: “در عمل، هدف امریکا آزار و اذیت دائمی مسلمانان است… زیرا در امریکا، کنترل سیاست و بازرگانی در دست اسرائیلی‌هاست.”

فلتون درحالی این اظهارات را مطرح کرد که نظرسنجی اخیر موسسه گالوپ نشان می دهد، نیمی از مسلمانان امریکایی در یک سال اخیر مورد تبعیض قرار گرفته‌اند.

نتایج این بررسی حاکی از آن است که مسلمانان امریکا دید منفی نسبت به ارتش و اف‌بی‌آی دارند.

گفتنی است، اتحادیه آزادی‌های مدنی که یک سازمان طرفدار حقوق بشر در امریکاست، اف‌بی‌آی را به جاسوسی و جمع آوری اطلاعات غیرقانونی از جامعه مسلمانان، تحت پوشش نشست با نمایندگان این گروه‌ها، متهم کرده است.

اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا اعلام کرد، اف‌بی‌آی از “برنامه امداد جامعه” سوء استفاده کرده و قصد دارد برای رسیدن به مقاصد خود، به ارتباط با مسلمانان بپردازد.

براساس این گزارش، مامورانی که در این نشست‌ها حضور می‌یابند، دستور دارند تا گزارش‌هایی تهیه کنند که اف‌بی‌آی از آن به عنوان “اهداف نظارت داخلی” یاد می‌کند.

اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا می‌گوید، اف‌بی‌آی از برنامه‌های امداد اجتماعی به صورت غیرقانونی استفاده می‌کند تا به صورت مخفیانه اطلاعاتی درباره فعالیت‌مسلمانان جمع آوری کند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید