سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری با طرح این مدعا که تیمش باید مقابل پرسپولیس به برتری می‌رسیده است، گفت: در نیمه دوم پرسپولیس خیلی ضعیف بود و من در عمرم پرسپولیس را به این ضعیفی ندیده بودم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی پس از دیدار تیمهای راه آهن و پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق افزود: متاسفانه در جریان بازی داور یک پنالتی صددرصد را برای ما نگرفت و در حالیکه استحقاق پیروزی را داشتیم در این مسابقه هم امتیاز از دست دادیم.

وی با بیان اینکه همه ما از نیمکت دیدیم توپ به دست بازیکن پرسپولیس خورد، گفت: نمی دانم چگونه داور و کمکش صحنه برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس را ندیدند و به جای اخراج بازیکن حریف، بازیکنان ما کارت گرفتند. در نیمه اول هم داور خطای حقیقی روی عباسفرد را نگرفت.

دایی با طرح این پرسش که نمی‌دانم چرا برای ما پنالتی نمی‌گیرند، ادامه داد: در نیمه دوم پرسپولیس خیلی ضعیف بود و من در عمرم پرسپولیس را به این ضعیفی ندیده بودم. پرسپولیسی‌ها کار خاصی نکردند و ما توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه راحت می‌شود این پرسپولیس را درست کرد، تصریح کرد: از کسانیکه پرسپولیس را به این وضع انداخته‌اند و امروز در خانه‌شان نشسته‌اند بپرسید، چرا تیم به این روز افتاده است. پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد که داشتن آنها آرزوی هر مربی است.

شانزدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با تساوی یک بریک دو تیم راه آهن شهرری و پرسپولیس به اتمام رسید.