محمد تقی حسین زاده در دیدار با شهردار ساری، بر سر سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های آبرسانی و فاضلاب با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم توافق کرد.

وی برتعامل و هماهنگی های لازم برای تسریع در روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب  تاکید کرد.

حسین زاده با بیان اینکه با توجه به کمبود اعتبار برای اجرای پروژه ها همکاران تلاشگر آبفای مازندران و شهرداری ساری با عشق و علاقه مشغول فعالیت هستند افزود: امروزه باید کارها به گونه ای انجام شود که رضایتمندی مردم را در بر داشته باشد و با ارائه بهترین خدمات به شهروندان بی اعتمادی آنان نسبت به اجرای پروژه های ملی را از بین ببریم.

وی از نقش شهرداری ساری در حمایت از اجرای طرحها و پروژه‌های عظیم شهری قدردانی کرد و افزود: آب و فاضلاب مازندران و شهرداری ساری، همکاری بسیار خوبی با هم دارند و این دو دستگاه مهم در زمینه توسعه شهری سعی دارند تا با مشارکت و همدلی بیشتر مشکلات شهر را حل کنند.

حسین زاده گفت: امیدواریم با استفاده از نظرات، پیشنهادات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند شرکت آب و فاضلاب و شهرداری ساری بتوانیم برای رفع مشکلات گام برداریم تا مردم طعم شیرین خدمات رسانی را به کام خود احساس کنند.

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اینکه در برخی از نقاط پرتردد و پرترافیک شهر ساری پروژه فاضلاب بصورت شبانه در حال اجراست افزود: مدول اول طرح تصفیه خانه فاضلاب ساری تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.

وی افزود: شهرداری ساری در جریان تکمیل طرح فاضلاب شهری همکاری های خوبی را با شرکت آب  و فاضلاب داشته است.

شهردار ساری با اشاره به اینکه فعالیت و تلاش مثبت هر یک از همکاران در شهرداری ساری اثربخش است گفت: همه مسئولان باید در تمام حوزه‌ها بسیج شوند تا آسایش و رفاه عمومی را برای مردم فراهم آورند.

سید علی حجازی، تعامل دستگاه‏های اجرایی استان را یکی از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات عنوان کرد و افزود: اجرای پروژهای آب و فاضلاب گامی مؤثر در راستای زیبایی سیمای شهری است.

وی ادامه داد: انتظار داریم مجریان این پروژه با رعایت اصول ایمنی و نکات فنی شرایط را به گونه‏ای رقم بزنند که رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد.

شهردار ساری، خواستار نظارت بیشتر ناظران عالی شرکت آب و فاضلاب بر نحوه فعالیت پیمانکاران در سطح شهر ساری شد.

منبع : مهر