سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۷:۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ - ۹:۵۴

ثبت نام های عمره مفرده به ۶ میلیون و ۴۰۰ هزارنفر رسید

رئیس سازمان حج و زیارت از باطل شدن عمره متقاضیانی که دو بار برای سفر به عمره فراخوان شده‌اند اما به دلایل مختلف انصرف داده اند خبر داد.

رئیس سازمان حج و زیارت از باطل شدن عمره متقاضیانی که دو بار برای سفر به عمره فراخوان شده‌اند اما به دلایل مختلف انصرف داده اند خبر داد.

علی لیالی با بیان این مطلب افزود: در گذشته محدودیتی برای افرادی که سفر به عمره خود را با تاخیر می  انداختند، وجود نداشت اما در این دوره به دلیل تعداد زیاد افراد متقاضی سفر به عمره و همچنین برای اینکه حقی از ثبت نام کنندگان ضایع نشود محدودیتهای برای این افراد در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: در دوره جدید ثبت نام های عمره مفرده، این محدودیت در اعزام متاخیرین قید شده است و تمامی متقاضیان  از این موضوع آگاهی دارند.

به گفته رئیس سازمان حج و زیارت ، چنانچه دو بار پی در پی اسامی افراد متقاضی برای سفر به عمره اعلام شود اما آنها به این سفر معنوی نروند در این صورت عمره آنها باطل خواهد شد.

لیالی گفت: البته با ابطال عمره این افراد می توانند مبلغ ثبت نام و همچنین سود سپرده خود را از بانک دریافت کنند.

افق – مهر – وی افزود: در دور جدید ثبت نامهای عمره ۶ میلیون و ۴۰۰ هزارنفر ثبت نام کردند که در آذرماه دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر آنان انتخاب و از طریق قرعه کشی به عمره اعزام خواهند شد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید