مهندس مهدی صرامیبا معارفه سرپرست جدید معاونت رسانه های دیجیتال، مراسم تودیع مهندس مهدی صرامی معاون مرکز رسانه های دیجیتال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در این مراسم مهندس مهدی صرامی “معاون سابق مرکز رسانه های دیجیتال”،دکتر علیزاده رئیس جدید مرکز رسانه های دیجیتال،  و جمعی از مدیران و همکاران حضور داشتند.

دکتر علیزاده ضمن قدرانی از خدمات شایسته معاون این مرکز گفت: زحمات معاون سابق مرکز رسانه های دیجیتال که یکی از جوانترین و فعال ترین اعضای این مرکز هستند که از سال ۸۵  ستودنی است . مهدی صرامی  رکن مهمی در جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ بومی، ملی و اسلامی ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال محسوب شده و در ایجاد جایگاهی برای عرضه و ارزیابی رسانه‌های دیجیتال در کشور نقشی مهم و اساسی ایفا نموده اند.

رییس جدید مرکز توسعه فناوری اطلاعات تصریح کرد: حضور چنین نیروی آگاه و کار آشنا، در پیشبرد اهداف آتی مرکز می توانست بسیار موثر باشد و تمایل بر این بود که از وجود ایشان در راهبرد اهداف مرکز بازهم استفاده کنیم و همانگونه که اشاره کردم با وجود عدم رضایت قلبی ، بنا بر اصرار ایشان برای ادامه تحصیل با استعفای آقای مهندس صرامی موافقت شده و کمال تقدیر و تشکر را از زحمات پنج ساله ایشان دارم.

دکتر علیزادهدکتر علیزاده ضمن تشکر از عیسی زارع پور«رییس پیشین این مرکز» تاکید کرد: از آنجا که مرکز رسانه های دیجیتال خانه اول جناب آقای زارع پور و آقای صرامی است و سنگ بنای این مرکز توسط این عزیزان بنا نهاده شده است ، چه حضور فیزیکی در اینجا داشته باشند یا نه، همیشه در آن مرکز حضور خواهند داشت و در همین جا از ایشان می خواهم با وجود مشکلات تحصیل و کثرت کار حداقل چند ساعتی در هفته از وقت خود را به همکاری با مرکز قرار دهند.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به فعالیتهای چشمگیر مهندس صرامی در مرکز رسانه های دیجیتال ،موفقیت روزافزون ایشان را در عرصه فعالیت های دیگر مدیریتی خواستاریم وامیدواریم از نقطه نظرات و پیشنهاد ها و مشاوره های ارزشمندشان بهرمند شویم.

مشاور وزیر و رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال درباره برنامه های آتی مرکز اظهار کرد: اقداماتی انجام شده و فعالیت‌هایی نیز به‌عنوان برنامه در دست این مرکز است که تمایل ما به پیگیری همین موضوعات است، لذا بر همین اساس برپایه ادامه فعالیت مرکز و عدم ایجاد وقفه در امور مرکز، جناب آقای ابوذر خیاطی مشاور مرکز و رئیس ستاد اجرایی جشنواره و نمایشگاه، به سمت سرپرست معاونت رسانه های دیجیتال و جانشین مهندس مهدی صرامی معرفی می شود .

دعوت به تقویت قوای کار، انسجام و روحیه همکاری

مهدی صرامی معاون سابق مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال نیز در این مراسم ، با اشاره به این نکته که این عناوین بار امانتی است که بر دوش ماست، گفت: اگر برای شغل و فعالیتی زحمتی متقبل شدیم ، نباید نسبت به آن احساس مالکیت کنیم و من بسیار خرسندم که این شغل و مدیریت را به شخص واجد شرایط آن می سپاریم. صرامی با اشاره به پیوند صادقانه بین افراد مرکز ، همکاران را به تقویت روحیه کاری توصیه کرد و از آنان تقاضا کرد پس از این نیز همچون گذشته با روحیه مثبت و توانمند به فعالیت خود ادامه دهند.

وی اظهار امیدواری کرد: نظر به شناخت قبلی و سابقه آشنایی با آقای دکتر علیزاده و با وجود روحیه اخلاق مدار و خوب و سابقه ارتباطات مناسب ایشان با وزارت ارشاد امید است، ایشان بتواند در اجرای اهداف عالی مرکز پیشرفت کرده و قدم های بلندی به سوی افق آتی بردارد.

عصرایران