به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی العالم ، ملت بحرین به تظاهرات خود در محکوم کردن اقدامات ظالمانه رژیم آل خلیفه ادامه می دهد. آیت الله شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته بحرینی نیز اعلام کرد گزارش اخیر کمیته حقیقت یاب مبنی بر نقض حقوق بشر در این کشور برای محکوم کردن رژیم ال خلیفه کافی است.

همچنین گروه های سیاسی بحرینی با برگزاری تظاهرات گسترده خواهان استعفای دولت و تشکیل دولت نجات ملی شدند. تظاهرکنندگان در پایان تظاهرات با صدور بیانیه ای تاکید کردند دولت نجات ملی باید بتواند توصیه های کمیته حقیقیت یاب را اجرا کند. تظاهرکنندگان بر ضرورت حل و فصل بنیادین بحران سیاسی در این کشور از طریق   قانون اساسی دموکراتیک، دولت منتخب و پارلمان داری اختیارات کامل تاکید کردند.
گزارشگر این شبکه در گزارشی در این زمینه افزود تظاهرکنندگان بحرینی در اعتراضات روز جمعه خود موسوم به ” جمعه خشم” اقدامات ظالمانه رژیم بحرین را با توجه به گزارش بسیونی و وعده های پوچ دیکتاتور این کشور محکوم کردند. تظاهرکنندگان بر خواسته های خود از که ازچهاردهم فوریه بیان می کنند تاکید کردند. انقلابیون بحرینی خواهان اصلاحات بنیادین و برپایی نظام دموکراتیک در این کشور هستند. اما نیروهای رژیم بحرین که از سوی نیروهای سعودی حمایت می شوند به تظاهرات مسالمت آمیز مردم حمله کردند. انقلابیون تاکید کردند با هر هزینه ای به تاکید بر خواسته های خود ادامه خواهند داد.