پسری که به خاطر تهیه فیلم اخلاقی از دختر جوان اخاذی می کرد + تصویر

پسری که با کشاندن دختر مورد علاقه اش به خانه از او فیلم غیراخلاقی تهیه کرده بود، به اتهام باج گیری از این دختر بازداشت شد.

این پرونده با اعلام شکایت دختر جوان در پلیس آگاهی شیراز گشوده شد. این دخترگفت یک سی دی از خودش به همراه نامه ای را دریافت کرده و مجبور شده به خاطر تهدیدهای ارسال کننده نامه به او باج بدهد. وی توضیح داد: «چند روز قبل بسته ای به خانه ام پست شد وقتی آن را باز کردم یک حلقه سی دی و یک نامه پیدا کردم. در نامه نوشته شده بود اگر ۱۶میلیون تومان نپردازم فیلم تکثیر خواهد شد در حالی که نمی دانستم ماجرا چیست و تصور می کردم بسته را به اشتباه برایم فرستاده اند به تماشای سی دی مشغول شدم و در کمال ناباوری دیدم فیلمی غیراخلاقی از من است».

شاکی در ادامه گفت: «من مدتی قبل به طور اتفاقی در خیابان با پسری جوان به نام حمید آشنا و با او دوست شدم؛ پسر خوبی به نظر می رسید و به تدریج علاقه ام به او بیشتر شد تا اینکه یک روز حمید از من دعوت کرد به خانه شان بروم او هدف از این دعوت را صحبت کردن و آشنایی بیشتر اعلام کرد من هم مخالفتی نکردم وقتی به آنجا رفتم، غیراز حمید کسی در منزل نبود.»

دختر جوان اضافه کرد: «در خانه حمید با من رابطه برقرار کرد ولی فکر نمی کردم از این صحنه ها فیلمبرداری شده و اصلا نمی دانم این فیلم به دست اخاذ ناشناس افتاده است. من اوایل تلفن های فرد ناشناس را جدی نگرفتم اما بعد از آبرویم ترسیدم و مجبور شدم پولی را که داشتم به او بدهم تا فیلم را پخش نکند اما آن فرد هنوز هم از من پول می خواهد و خیال ندارد این بازی را تمام کند.»

ماموران بعد از شنیدن حرف های این دختر تحقیقات وسیعی را آغاز کردند. آنها بازجویی از حمید را بهترین راه برای رسیدن به فرد ناشناس تشخیص دادند حمید در ابتدا حاضر نبود رابطه با شاکی را بپذیرد اما وقتی ماموران خانه او را جست وجو کردند، فهمیدند آنجا به دوربین مدار بسته مجهز است همین موضوع فرضیه دست داشتن حمید در باج گیری میلیونی را قوت بخشید و بازجویی ها از این پسر وارد مرحله تازه ای شد.

حمید بعد از مدتی مقاومت بالاخره به جرمش اعتراف کرد و گفت: «من از قبل خانه ام را به دوربین مداربسته مجهز کرده بودم وقتی با این دختر آشنا شدم او را برای برقراری رابطه به منزلم دعوت و از او فیلمبرداری کردم یک روز وقتی داشتم این فیلم را تماشا می کردم به فکرم رسید با استفاده از آن اخاذی کنم به این تربیت که مشکلات مالی ام هم حل می شد.»

متهم ادامه داد: «من سی دی و نامه را برای طعمه ام فرستادم و با تغییر دادن صدایم به او تلفن می زدم و به تهدید هایم ادامه می دادم تا بلکه به هدفم برسم من فکر نمی کردم این دختر شکایت کند چون تصورم این بود از آبرویش می ترسد و خواسته هایم را انجام می دهد.»بنا بر این گزارش، حمید اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.