شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۷:۵۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۴

این زن ، سرانجام با یافتن مادر به انتظار دیرینه‌اش پایان داد + تصویر

زنی پس از ۳۵ سال جدایی از مادرش، سرانجام با پی‌گیری‌های مختلف رد پای مادره گمشده‌اش را در مشهد پیدا کرد و با حضور در این شهر با کمک ماموران اداره پست سرانجام با یافتن مادر به انتظار دیرینه‌اش پایان داد. اوایل هفته گذشته زن ۳۶ ساله‌ای با حضور در اداره پست مشهد، از مسئولان […]

زنی پس از ۳۵ سال جدایی از مادرش، سرانجام با پی‌گیری‌های مختلف رد پای مادره گمشده‌اش را در مشهد پیدا کرد و با حضور در این شهر با کمک ماموران اداره پست سرانجام با یافتن مادر به انتظار دیرینه‌اش پایان داد.

اوایل هفته گذشته زن ۳۶ ساله‌ای با حضور در اداره پست مشهد، از مسئولان آنجا برای یافتن مادر گمشده‌اش که از یک سالگی او را گم کرده بود، درخواست کمک کرد. در پی این درخواست، یزدی، مسئول روابط عمومی اداره پست مشهد و همکاران وی تلاش خود را از طریق سامانه پست برای یافتن مادر گمشده آغاز کردند. در این ارتباط چند آدرس پستی از محل زندگی مادر گمشده به دست آمد اما با بررسی آنها و تحقیق از همسایه‌ها، معلوم شد آنها از زن میانسال خبری ندارند.
alt
یافتن مادر گمشده در مشهد
با این حال، مسئولان اداره پست به جستجو ادامه دادند تا این که آدرس پستی جدیدی را پیدا کردند که متعلق به یک زن تنها بود و مشخصات او با مادر گمشده زن جوان مطابقت داشت.
آنها ابتدا با حضور در محل به تحقیق پرداختند و در گفت‌وگو با زن یادشده معلوم شد، وی ۳۵ سال پیش از شوهرش جدا شده و دخترش به نام فاطمه نزد پدرش مانده است و از آن پس، دیگر او خبری از فرزندش ندارد. کارکنان اداره پست برای اطمینان از این که زن میانسال همان مادر گمشده فاطمه است از چند نفر از اقوام وی پرس‌وجو کرده و متوجه شدند او مادر گمشده زن جوان است.
دیدار مادر و دختر
به این ترتیب دیدار مادر بیمار و دخترش پس از سال‌ها جدایی میسر شد. آنها همدیگر را در آغوش کشیدند و ساعت‌ها اشک شوق ریختند. مادر از این که پس از ۳۵ سال دوری، دخترش را یافته خیلی خوشحال بود و از همه آنها که مقدمات این دیدار را فراهم کرده بودند، قدردانی می‌کرد.
مادر از فراق دخترش گفت
مادر فاطمه از این که او را پس از این همه سال می‌دید، گفت: برای دیدن دخترم خیلی انتظار کشیدم. از خدا می‌خواستم تا این روز را ببینم. وقتی فاطمه یک ساله بود، من و شوهرم با هم اختلاف پیدا کردیم و از هم جدا شدیم. وی اضافه کرد: پس از جدایی، او دخترمان را با خود برد. دل نگران فرزندم بودم. به سراغ شوهرم رفتم تا او را راضی کنم دخترم را به من بسپارد، اما خبری از آنها نبود. بعد از مدتی ازدواج کردم و صاحب فرزندانی شدم. اما همیشه در جستجوی دختر گمشده‌ام بودم و حالا که پس از سال‌ها او را پیدا کرده‌ام، حاضر نیستم لحظه‌ای از او دور شوم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید