پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۰:۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۹

شنیدنی های جذاب و جالب در یک کنسرت فوتبالی

در هنگام همین مکث کوتاه یکی از حاضران در کنسرت با صدای بلند گفت: «ول کن این فوتبالیست‌ها رو. آخرش همه میشن شیث و نصرتی! خود تو عشقه!» عجیب آنکه عده‌ای از حاضران هم شروع به تشویق این فرد کردند. محسن یگانه هم که مدیریت سالن را از دست داده بود برای لحظاتی توانایی هیچ […]

در هنگام همین مکث کوتاه یکی از حاضران در کنسرت با صدای بلند گفت: «ول کن این فوتبالیست‌ها رو. آخرش همه میشن شیث و نصرتی! خود تو عشقه!» عجیب آنکه عده‌ای از حاضران هم شروع به تشویق این فرد کردند.

محسن یگانه هم که مدیریت سالن را از دست داده بود برای لحظاتی توانایی هیچ کلامی را نداشت. او انگشتش را مقابل دهانش قرار داد و از آن فرد خواست که سکوت کند! در این لحظه علی دایی هم که به همراه همسرش در سالن حضور داشت به نشانه تاسف سرش را تکان داد!
ثانیه‌هایی بعد بقیه حاضران در سالن با تشویق شدید دایی سعی کردند که این بی‌احترامی را از دل او در بیاورند و دایی پس از دیدن واکنش مثبت و استقبال مردم به احترام علاقه‌مندانش بلند شد و برای همه دست تکان داد. علی دایی در زمان مربیگری‌اش در پرسپولیس دو بار به دلایل غیرفنی شیث رضایی را از تیم اخراج کرده بود.
برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید