۵+۳ بمب واقعی پرسپولیس را بشناسید | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:201245
پ

۵+۳ بمب واقعی پرسپولیس را بشناسید

لیست تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جدید با بازیکنان جوان و مستعدی تکمیل شده است.

شادی بازیکنان پرسپولیس 5+3 بمب واقعی پرسپولیس را بشناسید

پرسپولیس که امسال با گذاشتن سقف قرارداد از سوی وزارت ورزش برایش محدودیت هایی ایجاد شده بود توانست در کنار جذب سه بازیکن کلیدی نفت تهران چند بازیکن جوان و استعداد ناب را هم به ستارگان جوان خود اضافه کند.

 

صادق محرمی: صادق اولین بار با قرار گرفتن در بین پدیده جام جهانی نوجوانان جهان نامش بر سر زبان ها افتاد و بعد از ان در تیم ملوان بازی های درخشانی به نمایش گذاشت. وی که بازیکن دو پسته هست خیلی ها او را با دوران جوانی مهدی مهدوی کیا مقایسه می کنند که از نظر اخلاقی بسیار بی حاشیه و مودب می باشد از لحاظ فنی هم دارای سرعت و تکنیک بالا هست. محرمی در بازی سپاهان با اینکه دقایق کوتاهی به بازی امد نشان داد ستاره جوان دیگری در پرسپولیس در حال ظهور می باشد.

 

احسان علوان زاده: احسان هم از استعداد های برتر و جوان خوزستان می باشد که سال گذشته بهترین هافبک چپ لیگ یک انتخاب شد و به پرسپولیس پیوست او در خوزستان به خاطر سرعت و تکنیکش به دیماریای جنوب معروف شده است و در پرسپولیس هم برانکو نشان داده به او اعتقاد زیادی دارد.

 

رضا کرملاچعب: بازیکنی که به تازگی به پرسپولیس پیوست و با وجود سن کم از شانزده سالگی در لیگ برتر ایران و لیگ پرتغال بازی کرده است، از ویژگی های کاپیتان تیم ملی جوانان تمام کنندگی او در محوطه جریمه هست که ضربات آخر را عالی می زند.

 

شهاب زاهدی: این بازیکن هم یکی از جوانان با استعداد پرسپولیس می باشد که در تمرینات و بازی های دوستانه عالی گل زده و با استیل و فیزیک خوب نوید یک مهاجم خوب را در آینده می دهد.

 

حامد اقایی: یک پرسپولیس اصیل که از دوازده سالگی فوتبالش را از پرسپولیس اردبیل شروع کرد و بعد از بازی در خارج ایران دوباره به ایران برگشت و در تمرینات اول فصل نظر برانکو به خود جلب کرد.

 

البته بازیکنان جوان دیگری مثل طاهرخانی، درویشوند و رحمتی را هم می توان به این جمع اضافه کرد. پرسپولیس با داشتن این جوانان با استعداد در کنار ستارگان جوان سال گذشته خود از الان تا پنج سال دیگر پشتوانه خوبی ساخته که در لیگ ایران اتفاق کم نظیری می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید