چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۰:۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ - ۹:۲۷

اظهار تاسف لیونل مسی بخاطر از دست دادن فرصت ها

در پی تساوی تیم ملی فوتبال آرژانتین مقابل بولیوی در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی دو هزار و چهارده در منطقه آمریکای جنوبی، لیونل مسی مهاجم تیم ملی آرژانتین از اینکه این تیم فرصت‌ها را یکی یکی از دست می‌دهد اظهار تاسف کرد. در پایان این بازی که با نتیجه یک بر یک مساوی خاتمه […]

در پی تساوی تیم ملی فوتبال آرژانتین مقابل بولیوی در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی دو هزار و چهارده در منطقه آمریکای جنوبی، لیونل مسی مهاجم تیم ملی آرژانتین از اینکه این تیم فرصت‌ها را یکی یکی از دست می‌دهد اظهار تاسف کرد.
در پایان این بازی که با نتیجه یک بر یک مساوی خاتمه یافت،‌مسی گفت:” می دانستیم که نمی‌توانیم اجازه از دست دادن امتیاز را بدهیم، اما متاسفانه با اینکه فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم، بخت با ما یار نبود.”
وی افزود:” از این به بعد دیگر فرصتی برای از دست دادن نخواهیم داشت و به هر قیمتی که شده باید بازی‌های بعدی را ببریم. تساوی مقابل بولیوی شرایط را برای ما دشوارتر کرد و بازی های بعدی بسیار پیچیده‌تر خواهند شد.”
در این دیدار تیم فوتبال آرژانتین در زمین خود نتوانست به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک مقابل بولیوی دست یابد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از بوئنوس آیرس، مهاجم تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا خاطر نشان کرد:” تساوی، آن هم در خانه، کار را برای ما سخت‌تر کرد.”

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید