پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۵:۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۸

کشف و ضبط بیش از شش هزار داروی جنسی

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از شناسایی محموله بزرگ داروهای قاچاق و کشف و ضبط بیش از شش هزار داروی جنسی از این محموله خبرداد. سرهنگ بهرام خلیلی با اعلام این خبر افزود: در پی اطلاع مأموران انتظامی شهرستان خدابنده از ورود غیرمجاز مقادیر فراوانی داروی خارجی قاچاق از نقاط مرزی توسط قاچاقچیان و افراد سودجو، […]

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از شناسایی محموله بزرگ داروهای قاچاق و کشف و ضبط بیش از شش هزار داروی جنسی از این محموله خبرداد.

سرهنگ بهرام خلیلی با اعلام این خبر افزود: در پی اطلاع مأموران انتظامی شهرستان خدابنده از ورود غیرمجاز مقادیر فراوانی داروی خارجی قاچاق از نقاط مرزی توسط قاچاقچیان و افراد سودجو، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران انتظامی پاسگاه «کرفس» قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده ادامه داد: در ادامه تحقیقات ماموران متوجه شدند یکی از قاچاقچیان پس از بارگیری یک محموله از داروهای غیرمجاز در یک دستگاه سواری پراید، قصد انتقال آن به استان البرز را دارد که پس از اطلاع از این امر مأموران انتظامی اقدام به ایجاد پست‌های ایست بازرسی موقت کرده و به کنترل خودروها پرداختند.

وی تصریح کرد: پس از شناسایی و توقف این خودرو در بازرسی از آن شش‌هزار و ۲۸۳ داروی غیرمجاز جنسی که به صورت بسیار ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

به گفته خلیلی، راننده این خودرو پس از دستگیری در بازجویی‌های به عمل آمده مدعی شده که این مقدار دارو را از کردستان به مقصد استان البرز بارگیری کرده است./ایسنا

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید