«متاسفانه فوتبال ایران به سمت بازیکن‌سالاری پیش می‌رود. بازیکنان فقط ادای حرفه‌ای بودن را درآورده و پول حرفه‌ای می‌گیرند و به هیچ وجه اخلاق و رفتار حرفه‌ای ندارند. برخی از آنها لوس و ننر هستند، فکر می‌کنند بعد از تمرین فقط باید به خانه مجردی خود بروند!»

هم زمان با مدیرعاملی محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهران وی با صراحت تاکید کرده بود که «آب پاکی» را روی دست زیرمجموعه‌اش ریخته و کسی غیر از او حق اظهارنظر رسانه‌ای درباره مسائل مرتبط با پرسپولیس را ندارد. اما گویا قائم مقام این باشگاه این موضوع را رعایت نکرده و از همه ابزارها مثل نمایشگاه مطبوعات تا سایر ابزارهای رسانه ای دیگر برای انجام مصاحبه استفاده کرده است.

تا جایی که مصاحبه های مختلف وی صدای هافبک ملی‌پوش پرسپولیس را نیز درآورد و علی کریمی در یکی از مصاحبه هایش گفت: یکی از مسئولان باشگاه با مصاحبه‌های هر روز خود که با موضع مدیرعامل همسو نیست حاشیه‌ها را بیشتر کرده است!
البته این مصاحبه کریمی باعث عکس العمل سردار رویانیان شد و وی گفت که “ما از او انتظار داریم که شتابزده مصاحبه نکند”
گویا قائم مقام باشگاه پرسپولیس، با انتقادات شدیداللحن و وارد آوردن اتهاماتی به بازیکنان حرفه‌ای در فوتبال ایران، نسبت به ماجراهای اخیر این باشگاه واکنش نشان داده و گفته است: «متاسفانه فوتبال ایران به سمت بازیکن‌سالاری پیش می‌رود. بازیکنان فقط ادای حرفه‌ای بودن را درآورده و پول حرفه‌ای می‌گیرند و به هیچ وجه اخلاق و رفتار حرفه‌ای ندارند. برخی از آنها لوس و ننر هستند، فکر می‌کنند بعد از تمرین فقط باید به خانه مجردی خود بروند!»
جمشید زارع در مصاحبه خود در نمایشگاه مطبوعات با متهم کردن محمود خوردبین و برخی بازیکنان این تیم گفته بود که سرپرست تیم باید آن قدر قاطع بوده و تحکم داشته باشد که بازیکن شرم کند یک ربع قبل از بازی، در رختکن موهای سرش را اتو بکشد!
در ماجرایی دیگر ،در ساعات اولیه برکناری خوردبین از سمت خود در باشگاه پرسپولیس در تمام خبرهای اعلام شده سردار رویانیان را عامل اصلی اخراج خوردبین از باشگاه پرسپولیس اعلام کردند اما درست یک روز بعد از اخراج خوردبین از پرسپولیس،وی که مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود ماجرا را این گونه شرح داد:«آقای جمشید زارع، قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفت و گفت به‌خاطر اتفاقات بازی پرسپولیس – داماش در جلسه کمیته انضباطی شرکت کنم. ولی من گفتم نمی‌آیم. ایشان هم گفتند اگر این جلسه را نمی‌آیید، کلاً دیگر نیایید.»
افق – آتی – محمود خوردبین همچنین در ادامه برنامه ۹۰ با تاکید بر این که سردار رویانیان هیچ نقشی در اخراجش از باشگاه را نداشته است گفت:«رویانیان در جریان برکناری من نبود. من با خود رویانیان صحبت کردم و اگر او می‌خواست، خیلی راحت می‌توانست بگوید شما دیگر نیا. ولی این حرف را نزد. به نظرم در این ماجرا، آقای رویانیان می‌خواست به قائم‌مقام خودش صدمه نزند.»
وی در ادامه درباره اختلاف پیش آمده میان قائم مقام پرسپولیس و خوردبین در ماجرای برکناری سرپرست پرسپولیس گفت: این طور نبوده که زارع خودش خوردبین را اخراج کند. زارع قائم مقام باشگاه است و من اختیارات اجرایی زیادی را به او دادم!و در اخر این مصاحبه مدعی می شود که :  این از عقل و درایت من بوده که خوردبین را برگردانم.

 

هر چند که تمام این ماجراها تنها در یک روز اتفاق افتاد و بعد از چند روز محمود خوردبین به پرسپولیس بازگشت.