سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۹:۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۳

مورینیو در آینده سرمربی تیم ملی پرتغال می شود

سرمربی رئال مادرید از احتمال برعهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورش در آینده خبر داد.  تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله پلی آف رقابت‌های یورو ۲۰۱۲ جمعه میهمان بوسنی است. پیش از برگزاری این دیدار رسانه‌های پرتغالی از ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید خواستند تا در این دو بازی رفت و برگشت بر روی […]

سرمربی رئال مادرید از احتمال برعهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورش در آینده خبر داد.

 تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله پلی آف رقابت‌های یورو ۲۰۱۲ جمعه میهمان بوسنی است.

پیش از برگزاری این دیدار رسانه‌های پرتغالی از ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید خواستند تا در این دو بازی رفت و برگشت بر روی نیمکت این تیم بنشیند، اما او درخواست آن‌ها را رد کرد.

آقای خاص که در حال حاضر تیمش، ۲۸ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار دارد، از احتمال بر عهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورش در آینده خبر داد.

وی گفت: در حال حاضر فقط به رئال مادرید فکر می‌کنم. دوست دارم با این تیم به موفقیت‌ها و عنوان‌هایی که در ذهن دارم، برسم. درباره هدایت تیم ملی فوتبال پرتغال هم باید این را بگویم که نمی توانم این مساله را رد کنم چه بسا در آینده این امر محقق شود و هدایت تیم ملی فوتبال کشورم را بر عهده گیرم. به هر حال چنین مساله‌ای غیر ممکن نیست، ولی در حال حاضر تمام توجه و تمرکزم معطوف به رئال مادرید و درخشش با این تیم است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید