Persianv.com At site

براساس آخرین خبرها کیم در مصاحبه ای رسمی اعلام کرد که خبر جدایی او از همسرش صحت داشته و دادخواست طلاق خود را آماده کرده است.برخی از منابع اعلام کرده اند که کریس به کلوب شبانه رفته و در آنجا به رفتارهای دوران مجردی خود پرداخته است!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درحالیکه فقط ۱۰ هفته از ازدواج کیم کارداشین و کریس هامفریزمی گذرد، خبر جدایی آنها همه طرفداران کیم را شوکه کرد! براساس آخرین خبرها کیم در مصاحبه ای رسمی اعلام کرد که خبر جدایی او از همسرش صحت داشته و دادخواست طلاق خود را آماده کرده است. او ادامه داد: من امیدوار بودم که این ازدواج تا آخر عمرم ادامه داشته باشد اما اتفاقاتی رخ داده است که همه برنامه ریزی هایم را برهم زده است.
از سوی دیگر کریس و پدر و مادرش امیدوارند که کیم از این تصمیمش منصرف شده و به زندگی با پسرشان ادامه دهد.
هنوز علت اصلی طلاق و مشکلات آنها اعلام نشده است اما برخی از منابع اعلام کرده اند که کریس به کلوب شبانه رفته و در آنجا به رفتارهای دوران مجردی خود پرداخته است! البته هنوز این موضوع ثابت نشده است.

کیم در وبسایت هوادارانش مطلبی منتشر کرده و بیان کرده است: سخت ترین مطلبی که در زندگی نوشته ام، درمورد خبر جدایی از کریس است. من از خانواده، دوستان و همه طرفدارانم بخاطر حمایتی که از من می کنند تشکر می کنم. گزارش های زیادی درمورد علت جدایی من منتشر شده است که بسیاری از آنها منفی هستند. باید بگم که من به دنبال عشق و یک زندگی عاشقانه بودم. پدرم همیشه یادآوری می کرد که با قلبم تصمیم بگیرم و حالا من به این نتیجه رسیدم که جدایی بهترین تصمیم است. هرکس که مرا بشناسد می داند که الان غمگین و تنها هستم. من می خواستم که یک خانواده خوب و با فرزاندان زیاد داشته باشم اما اینگونه نشد.

Persianv.com At site

Persianv.com At site

Persianv.com At site


کیم به همراه خانواده به استرالیا سفر کرده اما برعکس همیشه که چهره ای خندان دارد در این سفر غمگین به نظر میرسد!


در بسیاری از سایت ها اعلام شده است که کیم کارداشین تنها بخاطر کسب شهرت بیشتر و ثروت بیشتر ازدواج کرده و حالا که به هدفش رسیده درخواست طلاق داده است. نکته مهم این است که کیم کارداشین امتیاز پخش مراسم ازدواجش را فروخته بود و به طور کلی ۱۸ میلیون دلار به دست آورده است. اگر ۱۸ میلیون را بر ۷۲ روزی که این زوج بایکدیگر زندگی کرده اند تقسیم کنیم مبلغ ۲۵۰هزار دلار می شود یعنی روزی ۲۵۰هزار دلار درآمد!!

Persianv.com At site

روش بدی برای پولدار شدن نیست، شما چی فکر می کنید؟!!