«جوگیو»، یک جوان ۲۰ ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا است. این مرد جوان روزگذشته در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.یک زن آمریکایی پس از چهار بار تجربه زندگی ناموفق با برگزاری مراسم ازدواج در میان دوستان و آشنایان خود، سگش را به عنوان همسری برگزید.

وبلاگ علم بر دوش در آخرین پست خود نوشت:

مقدمه اول: هزینه های زندگی در جوامع غربی بالاست.

مقدمه دوم: نظام حقوقی خانواده در حق طلاق، ارث، جبران هزینه های زندگی زن مطلقه بوسیله مرد، سختگیرانه است.

مقدمه سوم: بطور معمول جوانان غربی دیر ازدواج می کنند و در طول زندگی خود سه یا چهار بار ازدواج و طلاق دارند.

وقتی هرزگی و روابط جنسی آزاد در یک جامعه شیوع پیدا کرد، دیگر کسی حاضر نیست تقیدات سخت یا هزینه های تشکیل خانواده را بپذیرد و از اینرو شاهد آمار رشد منفی جمعیت در کشورهای اروپایی همچون اسپانیا و فرانسه هستیم. با بررسی آسیب شناسی خانواده در جهان غرب، آشکار می‌شود که در دوران شکوفایی دانش، تکنولوژی و صنعت، کانون گرم خانواده کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و ضربات شکننده‌ای را به جامعه‎ی بشری وارد نموده است.

حفظ و گسترش نهاد خانواده بشدت با وجود حیا و عفاف در جامعه و رفتار افراد رابطه دارد. امروزه ساختار خانواده در جوامع غربی، نه تنها با مشکلات متعددی دست به گریبان است بلکه به شکل های جدیدی رو می آورد؛ در سال های اخیر شاهد ازدواج همجنسگرایان و تشکیل خانواده های همجنس بودیم و یا خانواده های تک والدینی بشدت در جوامع غربی رواج یافت، اما هم اکنون شاهد پدیده های جدیدی در تشکیل خانواده هستیم

شیوع ازدواج های ممنوعه همچون ازدواج با محارم و ازدواج با حیوانات

«جوگیو»، یک جوان ۲۰ ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا است. این مرد جوان روزگذشته در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.(منبع)

یک زن آمریکایی پس از چهار بار تجربه زندگی ناموفق با برگزاری مراسم ازدواج در میان دوستان و آشنایان خود، سگش را به عنوان همسری برگزید.(منبع)

زنی دیگر در آمریکا دوست داشت شوهرش همچون سگ باشد.

انتشار عکس های شب اول ازدواجشان در فیس بوک، خانواده هایشان را خشمگین کرد.

یکی از دوستان که مقیم انگلیس است از تب و تاب ازدواج با محارم در آنجا برایم گفت که زشتی آن بقدری مبرهن است …. بی خیال