چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۳:۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۴

دستگیری مردی در سردابه ی خانه اش بخاطر قتل دختر ۱۴ ساله + تصاویر

مردی به جرم قتل یک دختربچه ی ۱۴ ساله در سردابه ی خانه اش در اوهایو دستگیرشد. وی پس از طناب پیچ کردن، جنازه را رها کرده بود. وی روز جمعه به جرم قتل به حبس ابد محکوم گردید. «رابرت بوومن» ۷۵ ساله پس از اظهارات خواهر مقتول مبنی بر اینکه چطور مرگ «الین آدامز» […]

مردی به جرم قتل یک دختربچه ی ۱۴ ساله در سردابه ی خانه اش در اوهایو دستگیرشد. وی پس از طناب پیچ کردن، جنازه را رها کرده بود. وی روز جمعه به جرم قتل به حبس ابد محکوم گردید.
«رابرت بوومن» ۷۵ ساله پس از اظهارات خواهر مقتول مبنی بر اینکه چطور مرگ «الین آدامز» زندگی کل خانواده ی آنها را از هم پاشیده، ادعا کرد در این قتل دست نداشته است.
بوومن گفت: «درد و رنج آنها را درک می کنم و حتی از شنیدن آن متاثر شده ام. اما چون تقصیری ندارم، احساس گناه هم نمی کنم»

رابرت بوومن

رابرت بومن به جرم قتل دختربچه ۱۴ ساله «الین آدامز» در سال ۱۹۶۷ دستگیر شد

نتایج آزمایشات جدید DNA نشاندهنده ی ارتباط بومن با مرگ دخترک هستند و دادگاه دستور بازپرسی و بازجویی از این مرد را که حاضر به اعتراف نیست، صادر کرد.
بوومن قسم خورد پیگرد قانونی را برای آنان به شدت مشکل خواهد کرد.
به گزارش تلویزیون WTOL بومن در نوار ضبط شده ای به بازپرس پرونده گفت: «همه ی این کارها وقت تلفن کردن است. می خواهید مرا مجبور کنید به جرمی اعتراف کنم که مرتکب نشده ام. هرگز چیزی که بر علیه خودم باشد نخواهم گفت. هرگز کار را برایتان راحت نمی کنم»
تیم پژوهش در خانه ی او عروسک هایی یافته که به پشت سرشان یک میخ فرو کرده بوده اند، این میخ ها درست شبیه میخی بودند که به سر جنازه ی الین کوبیده شده بود.

الین

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید