کد خبر:16924
پ

پناهیان: برنامه های کودک آموزش رقص است

کار تربیتی یک کار بسیار حساس است و پدر و مادرها حق دارند نگران باشند. در روایات داریم در آخرالزمان کار تربیتی خیلی دشوارتر می‌شود.

من پای برنامه‌های تلویزیون نشستم و آنها را دیده‌ام؛ البته نه به اندازه دوستانی که می‌بینند، اما واقعاً بعضی وقتها کاملاً آموزش رقص است.

به گزارش برنا، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در برنامه امروز «سمت خدا» که از شبکه سوم سیما و پس از اذان ظهر و به صورت زنده پخش گردید، درباره برخی از برنامه‌های کودک صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: واقعاً بعضی وقتها این برنامه‌ها کاملاً آموزش رقص است.

این واعظ مشهور در این برنامه تلویزیونی به تربیت کودکان در جامعه و خانواده اشاره کرد و گفت: کار تربیتی یک کار بسیار حساس است و پدر و مادرها حق دارند نگران باشند. در روایات داریم در آخرالزمان کار تربیتی خیلی دشوارتر می‌شود.

وی در ادامه سخنانش گفت: گاهی از اوقات هم من پای برنامه‌های تلویزیون نشستم و آنها را دیده‌ام؛ البته نه به اندازه دوستانی که می‌بینند، اما واقعاً بعضی وقتها کاملاً آموزش رقص است. انسان این را می‌بیند و متوجه می‌شود. یک مقداری را یاد می‌دهند و اگر او بخواهد ادامه‌اش را انجام دهد، یک رقص کامل می‌شود. گاهی اوقات هم تکرار برخی موسیقی‌های رپ و شوهایی است که در غرب وجود دارد و آمده‌اند مقداری آن را رقیق‌تر کرده‌اند تا آن مرز حلال و حرام که کسی دادش در نیاید. ولی هر کس به این برنامه انس بگیرد به موسیقی رپ علاقه پیدا خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 36 = 41

کلید مقابل را فعال کنید