مدیر عامل جدید شاهین بوشهر گفت: اکنون در بوشهر آبروی من با آبروی بوشهری ها گره خورده و امیدوارم امانت‌دار خوبی باشم.

خبرگزاری فارس: دادگر: آبرویم با آبروی بوشهری‌ها گره خورده است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی دادگر عصر امروز در مراسم معارفه مدیر عامل و سرمربی شاهین بوشهر اظهار داشت:‌امیدوارم حضورم در بوشهر مایه موفقیت شاهین شود و با تجربیاتی که اندوخته‌ام به شاهین کمک کنم.
وی افزود: وضعیت فعلی شاهین خیلی عادی نیست اما با تدبیر هیئت مدیره تلاش می‌کنیم شرایط عادی را به شاهین بازگردانیم.
مدیر عامل شاهین بوشهر گفت: اساس کار من برنامه محوری است و داشتن برنامه بد را بهتر از بی‌برنامگی می‌دانم.
دادگر ادامه داد: برنامه‌های دهقان مدیر عامل قبلی شاهین بسیار خوب بوده و آن را ادامه می‌دهم.
وی با بیان اینکه در بوشهر فرصت‌ها و تهدیداتی وجود دارد، اظهار داشت: امام جمعه، استاندار، رئیس هیئت مدیره، هواداران، رسانه و… از جمله فرصت‌های بوشهر هستند که ما نهایت استفاده را از این فرصت‌ها باید ببریم.
مدیر عامل شاهین بوشهر حاشیه‌ها را از جمله مهم‌ترین تهدیدات شاهین ذکر کرد و گفت: ما باید با تلاش و همکاری این تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.
دادگر اضافه کرد:  یکی از برنامه‌های مهم ما توجه به تیم‌های پایه است تا بتوانیم در بلند مدت از حضور بازیکنان بومی در تیم بزرگسالان بیشتر استفاده کنیم.
وی تصریح کرد: تمرینات شاهین نیز از عالی‌شهر به مرکز شهر بوشهر منتقل می‌شود تا شاهد حضور بیش از پیش هواداران در تمرینات شاهین باشیم.
مدیر عامل شاهین بوشهر با بیان اینکه کمیته فنی نباید صوری باشد، گفت: باید وضعیت تیم در میانه جدول را حفظ کنیم تا با یک برنامه منسجم به صعود امیدوار باشیم.
دادگر تشکیل اتاق فکر را از دیگر برنامه‌های خود در شاهین ذکر کرد و گفت: در ارتباط با منابع مالی نیز با حضور آقایان افراشته و ابوالفتحی نگرانی محسوسی نداریم.
وی تجهیز باشگاه، ساماندهی کانون هواداران و تعامل با رسانه‌ها را از دیگر برنامه‌های خود در شاهین ذکر و اظهار امیدواری کرد با همراهی رسانه‌ها از فرصت‌های به وجود آمده برای پیشرفت شاهین استفاده شود.