وزیر ورزش و جوانان گفت: ۳۰ درصد سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به هواداران این تیم واگذار خواهد شد.محمد عباسی اظهار کرد: مجموعه‌های ورزشی نهاوند از نظر فیزیکی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

وی اضافه کرد: تا دو سال آینده دولت دهم تمام پروژه‌های ورزشی خود را به اتمام خواهد رساند و دولت بعد باید به دنبال پروژه‌های ببشتر و بهتر باشد.

عباسی با اشاره به اینکه سرانه ورزشی در کشور ۷۰ سانتی متر است، تصریح کرد: تا پایان دولت دهم این سرانه را باید به یک متر مربع برسانیم.

وی ادامه داد: اعتبار بودجه امسال برای ورزش چیزی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

عباسی هدف از سفر به همدان را پیگیری مصوبات ورزشی دوره‌های قبل خواند و خاطرنشان کرد: پروژه‌های ورزشی خوبی در همدان به اتمام رسیده و سایر پروژه‌ها نیز که در حال اجراست باید تا پایان دولت دهم به اتمام برسد.

وی در پایان اذعان کرد: اعضای هیات مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد.

* بازدید وزیر ورزش و جوانان از مجموعه علیمرادیان نهاوند

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان از مجموعه ورزشی علیمرادیان نهاوند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان، وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به شهرستان نهاوند از مجموعه ورزشی علیمرادیان نهاوند بازدید کرد.

سالن ورزشی علیمرادیان نهاوند سال ۸۱ با مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع آغاز به کار کرد و از دو سال قبل مدیریت این مجموعه به وزارت ورزش و جوانان کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان واگذار شد.

در این بازدید وزیر ورزش و جوانان از خوابگاه ورزشی این مجموعه نیز بازدید به عمل آورد.

* ادای احترام وزیر ورزش و جوانان به مقام والای شهدای شهرستان نهاوند

وزیر ورزش و جوانان کشور با هیات همراه وارد نهاوند شد و پس از آن بر مزار شهدای این شهر حضور یافت.

“دکتر محمد عباسی” وزیرورزش و جوانان کشور که به همراه هیات دولت در همدان حضور دارد، در بدو ورود برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بر مزار شهدای شهرستان نهاوند حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل به ساحت شهدا ادای احترام کرد.