کد خبر:149617
پ

ایفون زنانه جدیدترین محصول اپل

کمپانی اپل در حال طراحی و ساخت مدل کوچک آیفون ۶ با صفحه ی نمایش ۴ اینچی است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، گفته می شود که این مدل مختص بانوان بوده و به راحتی در دستان آنها جای خواهد گرفت.  مدل مذکور، برای جایگزینی مدل آیفون ۵C که سال گذشته وارد بازار شد، طراحی و به تولید خواهد رسید.

یادآور می شود که محصولات جدید کمپانی اپل یعنی “آیفون ۶” و “آیفون ۶ پلاس” با ابعاد صفحه ی نمایش ۴،۷ و ۵،۵ اینچی، چند ماه پیش وارد بازار شدند.

زمان معرفی محصول جدید هنوز مشخص نشده است ولی در هر صورت به نظر نمی رسد که این تاریخ تا پیش از پاییز ۲۰۱۵ میلادی باشد. محصولات آتی کمپاتی اپل، ساعت های هوشمند خواهند بود و گفته می شود که در پاییز همان سال عرضه ی بازار خواهند شد.

تا به امروز به غیر از سایز صفحه ی نمایش، حرف دیگری درباره ی آیفون جدید زده نشده است. ممکن است که آیفون بانوان، مدلی جایگزین برای مدل ارزان قیمت “آیفون ۵ سی” با پوشش پلی کربنات باشد. لازم به ذکر است که تولید مدل مذکور در اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی متوقف خواهد شد.

تلفن هوشمند “آیفون ۵ سی” در سال گذشته میلادی به عنوان مدل مشابه و مقرون به صرفه ی “آیفون ۵ اس” به بازار عرضه شد. گفته می شود که این مدل نتوانست انتظارات کاربران را آنطور که باید، برآورده سازد و بیشتر کاربران خرید آیفون مدل اس را بر سی ترجیح دادند. بر اساس تحقیقات و آمار دریافتی از “Consumer Intelligence Research Partners ” با مخفف “CIRP ” در ماه ژانویه، در ۳ ماهه ی آخر سال ۲۰۱۳ میلادی، “آیفون ۵ اس” ۵۹ درصد فروش و “آیفون ۵ سی” تنها کمتر از نیمی از این مقدار یعنی ۲۷ درصد فروش را به خود اختصاص داد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2

کلید مقابل را فعال کنید