پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۳:۰۳:۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳

احمدی مقدم:نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل می کند

«تصور دشمن این است که حجاب پاشنه آشیل نظام جمهوری اسلامی است. من فکر می کنم این تلاش متعلق به امروز نیست و دشمن از همان ابتدای انقلاب تلاش خود را در این مورد به خرج داده است.

سردار احمدی مقدم هم در ادامه «دیروز،امروز،فردا» اظهار داشت:«همانطور که از آقای روحانی انتظار می رفت ایشان از مبانی قانونی و حقوقی دفاع می کنند. شورای اجتماعی کشور، بعد از کش و قوس هایی که در دولت قبل صورت گرفت در مورد طرح جامع عفاف وحجاب مسولیت پیدا کرد. اما مساله یک مقدار پیچیده است و پاسخ به این سوال که بالاخره در این زمینه چه کسی مسول است یک مقدار سخت است!»

وی افزود:«تصور دشمن این است که حجاب پاشنه آشیل نظام جمهوری اسلامی است. من فکر می کنم این تلاش متعلق به امروز نیست و دشمن از همان ابتدای انقلاب تلاش خود را در این مورد به خرج داده است. برداشت من برخلاف برداشت مهمانان برنامه این نیست که وضعیت روز به روز بدتر می شود!  آن هایی که اهل جلوه گری هستند بیشتر در چشم ظاهر می شوند و کسانی که اهل عفاف و حجاب هستند کمتر در منظر عمومی ظاهر می شوند و این به معنای بد شدن وضعیت حجاب و عفاف نیست.»

احمدی مقدم اظهار داشت:«شیطان تلاش می کند گناه را در چشم انسان زیبا جلوه دهد. آقا در مشهد فرمودند دشمن تلاش می کند لذت جویی را جایگزین همت عالی جوانان کنند. کار سخت است اما به نظرم پیشرفت دارد. انسان با اختیار خود مسیرش را انتخاب می کند. آقای رئیس جمهور به درستی فرمودند که ما به زور کسی را نمی توانیم اهل یقین کنیم. ما به عنوان دولت و حاکمیت به جای بحث های نظری باید از قانون دفاع کنیم.»

حدادعادل هم گفت:«حجاب یک امر اعتقادی و فرهنگی است که نیاز به تربیت است. اما وقتی قرار شد در یک جامعه ای حجاب رعایت شود، با کسی که تصمیم گرفت در این مورد قانون را رعایت نکند چه برخوردی باید شود؟ آیا دولت و نیروی انتظامی در این زمینه وظیفه دارد یا خیر؟ ما معتقدیم نیروی انتظامی باید عاقلانه و مدبرانه به قانون عمل کند. ممکن است اجرای بد قانون آسیب ایجاد کند اما نیروی انتظامی نباید خودش را بدون مسولیت بداند و دولت هم باید از نیروی انتظامی حمایت کند. آقای احمدی مقدم می داند که یک زمانی از نیروی انتظامی حمایت نشد. نیروی انتظامی وارد عمل شد اما یک فردی در جایی حرف دیگری زد! »

فرهمندپور هم اظهار داشت:«انتظار از نیروی انتظامی این است که به وظیفه خود عمل کند اما اگر قرار باشد دیگر دستگاه ها به وظیفه خود عمل نکنند این مشکلات به سمت نیروی انتظامی سر ریز می شود، کما اینکه الان هم این اتفاق افتاده است. اگر دستگاه های دولت حداقل در ساختار خود به وظیفه خود عمل کنند ما شاهد این وضعیت در جامعه نیستیم.»

احمدی مقدم هم در پایان برنامه گفت:«نیروی انتظامی به وظیفه قانونی خود عمل می کند. هرچند هرازچندگاهی صحبت هایی علیه کارهایی که انجام می دهیم، به گوشمان می رسد.»

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • کاربر
    ۱۰ / خرداد / ۱۳۹۳

    اقای حدا عادل معتقد است که ما به اجبار هم شده شکل جامعه را اسلامی نشان بدهیم حالا از زیر پوست جامعه هر چی میخواد باشه باشه که این نوع تفکر بیشتر به ما صدمه میزند یعنی بحث ریا و چاکرم مخلصم بحث اینکه من ازتو بیشتر تقوا دارم و دها چیز دیگر که اگر ریا جای ان را بگیرد خیلی بد میشود و از اساس همه چیز به هم میریزد اقا جان بگذار هر که هر جور هست باشد خود جامعه ان را کنار میزند خود جامعه خوب و بد را به ادم میاموزد در تفکر بی حجاب هم حجاب چیز خوبی است حالا به دلایل روانشناسی چند صباحی را اینطوری میخواد طی کنه اما عناد و دشمنی با هیج کسی و مکتبی ندارد فقط فقط بستر سازی فرهنگی که البته کارهای زیادی شده نسبت به دههای قبل و خیلی بی حجابی کمتر شده است و خودشان به اسیبهای اجتماعی که از سوی مسئولین گفته میشود پی بردن و خود را اصلاح کردن با تشکر از سایت خوب شما