پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۸:۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲

سرمربی ایتالیا: از ایران می‌ترسم!

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: از همه جنبه‌های تیم ایران می‌ترسم زیرا می‌دانم با تیم قدرتمندی مسابقه داریم.

  مائورو بروتو در نشست خبری مسابقه تیم‌های ایران و ایتالیا در هفته دوم مرحله بین قاره‌ای لیگ جهانی والیبال گفت: ما لیگ جهانی را بسیار عالی شروع کردیم و موفق شدیم پس از ۱۵ سال برزیل را در دو مسابقه پیاپی شکست دهیم. با این حال کار سختی در گروه خود داریم زیرا باید با برزیل بهترین تیم جهان، ایران قوی‌ترین تیم آسیا و لهستان یکی از قدرتمندترین تیم‌های والیبال جهان مبارزه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های امسال دو هدف داریم و می‌خواهیم هم در مرحله نهایی لیگ جهانی که میزبانی آن را بر عهده داریم و هم در رقابت‌های قهرمانی جهان که در لهستان برگزار می‌شود نتایج خوبی کسب کنیم.

تسنیم/سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا در پاسخ به این سوال که از کدام وجه تیم ملی ایران ترس دارید؟ گفت: من از همه جنبه‌های تیم ایران می‌ترسم زیرا تیم بسیار خوبی است. سال گذشته سه بار با این تیم مسابقه دادیم و هر سه بازی نیز رقابت‌هایی بسیار سخت بود. انگیزه زیادی داریم که این بار ایران را شکست دهیم و خود را برای این مسابقه از نظر ذهنی آماده کرده‌ایم.

بروتو عنوان کرد: خیلی خوشحالم که مقابل هواداران تیم خودمان بازی می‌کنیم اما می‌دانم که تعداد زیادی از ایرانی‌ها هم مانند سال گذشته در سالن حضور پیدا می‌کنند و تیم خود را تشویق می‌کنند. همه بازیکنان کاملا آماده هستند و می‌توانند در این بازی به میدان بروند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید