شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۱۶:۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴

سنگسار کردن یک زن باردار مقابل دادگاه توسط خانواده اش +عکس

یک زن جوان پاکستانی به دست اعضای خانواده اش در مقابل دادگاهی منطقه ای در مرکز پاکستان به علت ازدواج کردن با مردی که دوستش داشت سنگسار شد. به گزارش خبرگزاری آلمان، یک زن جوان پاکستانی روز سه شنبه به دست اعضای خانواده اش در مقابل دادگاهی منطقه ای در مرکز پاکستان به علت ازدواج کردن با مردی که دوستش داشت سنگسار شد.

“رانا مجاهد حسین” مسئول پلیس گفت “فرزانه اقبال” ۲۵ ساله در مقابل شعبه دادگاه عالی در شهر لاهور پاکستان هدف حمله پدر و برادران و نامزد سابقش قرار گرفت. وی افزود، این مردان، دختر جوان را به گوشه ای کشاندند و بارها با سنگ بر سر او کوبیدند. وی سپس در بیمارستان درگذشت.

سنگسار کردن یک زن باردار مقابل دادگاه توسط خانواده اش +تصاویر
پلیس پاکستان پدر مقتول را بازداشت کرد ولی سایر جنایتکاران توانستند فرار کنند. این زن با به چالش کشیدن خانواده اش با مردی که او را دوست داشت در ژانویه گذشته ازدواج کرده بود. هر سال ۱۵۰۰ زن در پاکستان قربانی قتل های ناموسی می شوند و معمولا مرتکبان این جنایت ها بر اساس قانونی که به خانواده قربانی اجازه بخشیدن قاتلان را می دهد از مجازات فرار می کنند.

سنگسار کردن یک زن باردار مقابل دادگاه توسط خانواده اش +تصاویر

سنگسار کردن یک زن باردار مقابل دادگاه توسط خانواده اش +تصاویر

 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • مازیار
    ۲۷ / آذر / ۱۳۹۳

    س هرکی ک سنگسار کرده و میکنه در طول تاریخ ناموس نداشته و نداره لعنت بر مردمان بیخرد و در بزم این حرزه گردان خام تفو بر مردمانه پستو کثیف تفو