پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۳:۵۶:۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۴۲

آخرین اخبار داغ از نقل و انتقالات پرسپولیس

جدایی مدافعی که سال گذشته معمولا نیمکت نشین بود، قطعی شده و می توان او را تنها مدافعی دانست که دایی نظر مساعدی رویش ندارد.

علی دایی، سرمربی سرخپوشان در صدد است تا خط دفاعی تیمش مثل سال گذشته یکی از بهترین خطوط تیمش در سال آینده باشد.

 در همین راستا سرمربی پرسپولیس طبق لیستی که به باشگاه ارائه کرده تمدید قرارداد محسن بنگر و سیدجلال حسینی را خواستار شده است. این در شرایطی است که درباره حسینی گفته می شود او سال آینده در لیگ قطر به فوتبالش ادامه دهد.

 همچنین محمدرضا خانزاده، که در نیم فصل دوم سال گذشته به طور قرضی در ذوب آهن بازی کرد با نظر دایی به پرسپولیس برمی گردد.

 ضمن اینکه جدایی علیرضا نورمحمدی مدافعی که سال گذشته معمولا نیمکت نشین بود، قطعی شده و می توان او را تنها مدافعی دانست که دایی نظر مساعدی رویش ندارد.

 درباره محسن مسلمان هرروز اخبار جدیدی به گوش می رسد. مهاجم فصل گذشته ذوب آهن که یک نیم فصل را به طور قرضی در پرسپولیس بازی کرد، علاقه شدیدی دارد که در جمع سرخپوشان باقی بماند اما از سوی دیگر مسئولان باشگاه ذوب آهن پایشان را در یک کفش کرده اند که مسلمان باید به قراردادش پایبند باشد و سال آینده در ذوب آهن توپ بزند.

 مساله دیگری که درباره مسلمان وجود دارد این است که اگر او بخواهد سال آینده نیز در پرسپولیس بازی کند، عملا به واسطه قراردادش با ذوب آهن یک سهمیه لیگ برتری پرسپولیس را در اختیار می گیرد و همین امر سبب تردید علی دایی درباره این بازیکن شده است.

 هادی نوروزی و یونس شاکری نیز وضعیت مشابهی دارند. این دو بازیکن که در نیم فصل دوم پارسال به طور قرضی به نفت تهران و پدیده مشهد پیوستند، اگر بخواهند در تیم های خود به فوتبال ادامه دهند یک سهمیه لیگ برتری تیم های خود را پر می کنند و به همین دلیل احتمال دارد به پرسپولیس برگردند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید