…یک افسر پلیس گفته است که آنها دوشنبه شب پس از شنیدن خبر مربوط به تیراندازی، وارد منزل این زوج شده و با جسد آپریل جیس ۴۰ ساله روبه رو شدند…
 
  مایکل جیس بازیگر سریال «شیلد» به اتهام کشتن همسرش با اسلحه توسط پلیس دستگیر شد.
 
بازیگر آمریکایی همسرش را کشت+تصویر
 
به گزارش مهر به نقل از بی.بی.سی نوشت: گفته می شود پس از پیدا کردن جسد همسر مایکل جیس بازیگر آمریکایی در منزلشان در لس آنجلس، این بازیگر به عنوان مظنون دستگیر شد.
 
یک افسر پلیس گفته است که آنها دوشنبه شب پس از شنیدن خبر مربوط به تیراندازی، وارد منزل این زوج شده و با جسد آپریل جیس ۴۰ ساله روبه رو شدند.
 
مایکل جیس ۵۱ ساله به عنوان مظنون این واقعه دستگیر شده است.
 
در زمان تیراندازی دو بچه در خانه بودند. این در حالی است که سایت هالیوود ریپورتر اعلام کرده است این بازیگر خودش به پلیس زنگ زد و خبر تیراندازی را اطلاع داد.
 
این بازیگر در فیلم «شیلد» در نقش کارآگاهی به نام جولین لووی بازی کرده بود و در فیلم «ساتلند» افسر پلیس بود. او در «فارست گامپ»، «شب‌های بوگی» و «سیاره میمون‌ها» نیز جلوی دوربین رفته بود.
 
این بازیگر و همسرش ۹ سال پیش ازدواج کرده بودند و یک فرزند داشتند و جیس از ازدواج قبلی اش نیز یک فرزند دارد.
 
این بازیگر در فاصله ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ در هفت سریال تلویزیونی بازی کرده بود که یکی از آنها جایزه گلدن گلوب را به عنوان بهترین درام تلویزیونی در سال ۲۰۰۲ دریافت کرده بود. گفته می شود او بدهی زیادی به بانک دارد و ورشکسته شده است.