جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۷:۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳

نصب موشک‌های «هوا به هوا» و «هوا به سطح» روی پهپادهای نزاجا

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:‌ در رزمایش تخصصی پهپادها موشک‌های «هوا به هوا» و «هوا به سطح» تست خواهد شد.

امیرپوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه برگزاری رزمایش موشکی این نیرو که صبح امروز در منطقه عمومی کاشان برگزار شد، اظهار داشت: یگان موشکی دست بلند ما در میدان نبرد است که می‌تواند عقبه دشمن را مورد هجوم قرار دهد.

پوردستان با بیان اینکه راکت‌های ما به لحاظ برد، دقت و قدرت تخریب افزایش یافته است، گفت:‌البته ما به این امر بسنده نکرده و به دنبال افزایش این مؤلفه‌ و همکاری با صنعت هستیم.

وی رزمایش موشکی امروز نزاجا را موفق و نشاندهنده توانمندی این نیرو ارزیابی کرد و افزود: تا پایان سال سه رزمایش تخصصی دیگر نیز در حوزه‌های پهپاد، جنگال و تیپ ۶۵ نوهد و نیز دو رزمایش مشترک با دیگر نیروهای ارتش و سپاه در جنوب غرب و جنوب شرق برگزار می‌شود.

فارس/فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه رزمایش امروز یکی از اولین رزمایش‌های تخصصی ما بود، اظهار داشت:‌در رزمایش پهپادها از همه پهپادهای حوزه‌های شناسایی، تصویربرداری آنلاین و انتحاری و نیز موشک‌های هوا به هوا و هوا به سطح نصب شده بر روی پهپادها استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد:‌ در رزمایش جنگال نیز در یک فضای کاملا پارازیته سعی خواهیم کرد علاوه بر برقراری ارتباط میان یگان‌ها نسبت به سامانه‌های ارتباطی دشمن عملیات آفندی انجام دهیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید