چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۲:۱۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

آغاز ثبت‌نام کاردانی نظام جدید از یکشنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید از روز یکشنبه چهارم خردادماه آغاز خواهد شد، گفت: داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش از روز یکشنبه چهارم خردادماه تا شنبه دهم خردادماه مهلت دارند تا به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده برای ثبت نام شرکت در آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۳ داوطلبان منحصرا از طریق سایت سازمان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

 

وی با بیان اینکه شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در این آزمون از روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت در سایت سازمان سنجش درج شده است، گفت: مطابق برنامه‌ریزی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی روز جمعه ۲۴ مردادماه سال ۹۳ برگزار خواهد شد.

 

توکلی با اشاره به زمان اخذ کارت شرکت در آزمون گفت: داوطلبان لازم است از روز سه شنبه ۲۱ مردادماه سال ۹۳ لغایت پنج شنبه ۲۳ مرداد با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای جلسه اقدام کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش درباره محل برگزاری آزمون داوطلبان نیز اظهار کرد: محل برگزاری آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان اقامت مندرج در بند مربوطه تقاضانامه ثبت نام تعیین می‌گردد.

 

وی با بیان اینکه دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی دارای ۴۱ کد رشته است تصریح کرد: براساس ضوابط دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی سال ۹۳ از تعداد ۴۱ کد رشته مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش پذیرش در ۲۵ رشته از طریق آزمون و در ۱۶ کد رشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت خواهد گرفت.

 

توکلی اظهار کرد: بدیهی است داوطلبان متقاضی هریک از کد رشته‌های مذکور اعم از پذیرش با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید