پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۱:۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۰

افشارزاده: درباره خرید بازیکنان من اصلا ورود نمی‌کنم

سعی کنیم تا ورزشکارانی را به تیم اضافه کنیم که به لحاظ اخلاقی هم نمونه باشند.

افشارزاده گفت: با توجه به سوابق قلعه‌نویی می‌داند که او با پول کم هم تیم خوبی را می‌بندد.

بهرام افشارزاده پس از جلسه هیات مدیره استقلال با وزیر ورزش گفت: من خیلی خوشحالم که رسانه‌ها در روزهای اخیر خیلی به مسائل استقلال اهمیت دادند. جلسات متعددی را اخیرا داشته‌ایم و مطالبی مطرح شده. ماحصل این بحث‌ها این شده که اول استعدادیابی اولویت داشته باشد و در کنارش اخلاق را هم دنبال کنیم. سعی کنیم تا ورزشکارانی را به تیم اضافه کنیم که به لحاظ اخلاقی هم نمونه باشند. به هر حال بر اساس آماری که یکی از دوستان ارائه می‌داد، ۹۰ درصد اخبار رسانه‌های ورزشی فوتبال است و ۹۰ درصد از این درصد را هم اخبار استقلال و پرسپولیس تشکیل می‌دهند. همین مسئله اهمیت ماجرا را مشخص می‌کند. خواهش من از رسانه‌ها این است که آرامش را به ما اضافه کنند.

او افزود: امروز با آقای قلعه‌نویی جلسه‌ای داشتم و با اسپانسر هم قراردادی امضا کردیم. ما برنامه داریم تا از تمام مربیان سطح کشور استفاده کنیم تا استعدادها و بازیکنان خوبی را جذب کنیم. احترام به پیشکسوت باید یکی از سرلوحه‌های ما باشد. همان طور که گفتم با آقای قلعه‌نویی جلسه‌ای داشتم. البته پیش از این با او جلساتی داشتم اینکه می‌گفتند نمی‌خواسته که به جلسه با ما بیاید، دروغ بود. ایشان عمل جراحی کرده بودند و نمی‌توانستند در جلسه حاضر باشند. ایشان امروز در دفتر استقلال حاضر شدند و سه ساعت با هم صحبت کردیم. هر دو با خلق و خوی یکدیگر آشناییم و به دنبال ایجاد فضای اخلاقی در فوتبال هستیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که درباره مسائل مالی هم با قلعه‌نویی صحبت کرده است یا خیر گفت: همه چیز مسائل مالی نیست. برخی مسائل نیاز به کمی صبر و گذشت دارد. مثلا درباره بدهی‌ها باید بگویم عده‌ای هستند که از سال ۸۱ از استقلال طلب دارند. شاید با تقاضای ما کمی از آن را نادیده بگیرند و شاید برخی خیرین کمک کنند و مشکل را حل کنند. با انسجام هیات مدیره هیچ مشکلی وجود ندارد. با توجه به سوابق قلعه‌نویی، با وجود مشکلات مالی هم ایشان می‌تواند با پول کم تیمی بسیار خوب ببندد.

او در پاسخ به این سوال که آیا نگران نیست استقلال از رقبایش در نقل و انتقالات عقب افتاده باشد اظهار کرد: ما امروز با آقای قلعه‌نویی توافق کامل کردیم و اعتقاد داریم هنوز وقت داریم. درباره خرید بازیکنان هم من اصلا ورود نمی‌کنم چرا که به قلعه‌نویی اطمینان دارم و البته این مسئله وظیفه اوست. با قلعه‌نویی اصلا صحبت پول نکردیم و این مسئله در جلسات بعدی مطرح می‌شود. ما مسائلی غیر از پول را امروز مورد بحث قرار دادیم.

ایسنا/افشارزاده در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا نگران نیست کارنامه‌اش را در استقلال از دست بدهد بیان کرد:‌۵۰ سال است که در ورزش بوده‌ام و همواره سعی کرده‌ام موفق باشم. مطمئن باشید که سعی می‌کنم طوری عمل کنم که این اتفاق نیفتد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید