پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۶:۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۶:۳۸

شرایط ثبت‌نام در مدارس و مراکز پیش دانشگاهی به صورت داوطلب آزاد

افق نیوزبه نقل از سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان اعلام کرد: از مهرماه سال جاری دانش آموزان مشمول که قصد ادامه تحصیل به صورت داوطلب آزاد را دارند برای ثبت نام به منظور ادامه تحصیل باید برگ آماده به خدمت ارائه کنند و ادامه تحصیل آنها نیز تا موعد اعزام تعیین شده مجاز خواهد […]

افق نیوزبه نقل از سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان اعلام کرد: از مهرماه سال جاری دانش آموزان مشمول که قصد ادامه تحصیل به صورت داوطلب آزاد را دارند برای ثبت نام به منظور ادامه تحصیل باید برگ آماده به خدمت ارائه کنند و ادامه تحصیل آنها نیز تا موعد اعزام تعیین شده مجاز خواهد بود.

لازم به تاکید است که مسئولان هنرستان‌ها و دبیرستان‌ها و مراکز پیش دانشگاهی مجاز به ثبت نام دانش آموزان مشمول فاقد برگ آماده به خدمت به صورت داوطلب آزاد نیستند.

دانش آموزانی که به سن مشمولیت رسیده و به صورت حضوری در مقطع متوسطه به تحصیل اشتغال داشته باشند تا ۲۲ سالگی مجاز به تحصیل در مقطع متوسطه و تا ۲۴ سالگی مجاز به تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی هستند.

همچنین برابر توافق انجام شده با وزارت آموزش و پرورش در سال جاری برای همه دانش آموزانی که به تحصیل اشتغال دارند باید از سوی وزارت آموزش و پرورش درخواست معافیت تحصیلی شود.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید