سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۳۸:۴۳
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۹:۲۶

وصیت من حفظ وحدت است.

آیت الله مهدوی کنی سه شنبه شب در مراسم شب قدر که در مسجد دانشگاه امام صادق(ع)برگزار شد،گفت: اگر اصولگرایان در این دوره ائتلاف و وحدت کنند حتما پیروز خواهند شد و ما شاهد مجلس انقلابی خواهیم بود. وی در ادامه با تاکید بر حفظ وحدت و ائتلاف بین نیروهای انقلاب افزود: بنده همواره بر دوستی و […]

آیت الله مهدوی کنی سه شنبه شب در مراسم شب قدر که در مسجد دانشگاه امام صادق(ع)برگزار شد،گفت: اگر اصولگرایان در این دوره ائتلاف و وحدت کنند حتما پیروز خواهند شد و ما شاهد مجلس انقلابی خواهیم بود.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ وحدت و ائتلاف بین نیروهای انقلاب افزود: بنده همواره بر دوستی و حفظ وحدت بین نیروهای انقلاب تاکید می کنم و اگر کسی که انقلاب، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول داشته باشد می توان با وی دوست بود.

رئیس مجلس خبرگان در ادامه سخنانش با بیان اینکه که من به سن هشتاد سالگی رسیده‌ام با لحنی طنز آلود گفت:  البته تا سن ۱۲۰سالگی در خدمت شما خواهم بود، اما بعنوان شاگرد حضرت امام(ره) وصیت کرده ام و وصیت من حفظ وحدت است.

آیت الله مهدوی کنی تصریح کرد: وصیت بنده به نیروهای انقلاب آن است که وحدت کنند و از اختلاف بپرهیزند چرا که دشمنان همواره از اختلاف ما در داخل خوشحال می شوند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید